K103K15X7RK5UL2 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
דומים
KEMET
KEMET
קיים במלאי: 917
10000 pF ±10% 200V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
K103K15X7RK5UL2
מק"ט מוצר של DigiKey
K103K15X7RK5UL2-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K103K15X7RK5UL2
תיאור
CAP CER 10000PF 200V X7R RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
K103K15X7RK5UL2 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.102‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 2.60‏ מ"מ)
טולרנס
±10%