K104J15X7RF5UH5
מק"ט מוצר של DigiKey
56-K104J15X7RF5UH5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
56-K104J15X7RF5UH5TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K104J15X7RF5UH5
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
K104J15X7RF5UH5 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.102‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 2.60‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.260‏ אינץ' (6.60‏ מ"מ)
טולרנס
±5%