K104K10X7RF53L2
מק"ט מוצר של DigiKey
BC5137-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K104K10X7RF53L2
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גודל / מידה
אורך 0.142‏ אינץ' x‏ רוחב 0.091‏ אינץ' (3.60 מ"מ x‏ 2.30‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.205‏ אינץ' (5.20‏ מ"מ)
טולרנס
±10%