K104K10X7RF5UH5
מק"ט מוצר של DigiKey
BC2665CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BC2665TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K104K10X7RF5UH5
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
K104K10X7RF5UH5 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
גודל / מידה
אורך 0.142‏ אינץ' x‏ רוחב 0.091‏ אינץ' (3.60 מ"מ x‏ 2.30‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.244‏ אינץ' (6.20‏ מ"מ)
טולרנס
±10%