K104M15X7RF53K2
מק"ט מוצר של DigiKey
K104M15X7RF53K2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K104M15X7RF53K2
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±20% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
K104M15X7RF53K2 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.157‏ אינץ' x‏ רוחב 0.102‏ אינץ' (4.00 מ"מ x‏ 2.60‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%