K104M20X7RH53H5
מק"ט מוצר של DigiKey
K104M20X7RH53H5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K104M20X7RH53H5
תיאור
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
תיאור מפורט
0.1 µF ±20% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
מודלים EDA/CAD
K104M20X7RH53H5 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.299‏ אינץ' (7.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%