K104M20X7RH53K2 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 13,258
גיליון נתונים
שדרוג
קיים במלאי: 16,016
גיליון נתונים
שדרוג
דומים
דומים
KEMET
KYOCERA AVX
0.1 µF ±20% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
K104M20X7RH53K2
מק"ט מוצר של DigiKey
K104M20X7RH53K2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K104M20X7RH53K2
תיאור
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
K104M20X7RH53K2 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
טולרנס
±20%