K104M20X7RH5TL2 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 16,719
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
דומים
KEMET
KYOCERA AVX
0.1 µF ±20% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
K104M20X7RH5TL2
מק"ט מוצר של DigiKey
K104M20X7RH5TL2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K104M20X7RH5TL2
תיאור
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
K104M20X7RH5TL2 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טולרנס
±20%