K105K20X7RF5UK5 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 21,714
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
KEMET
TDK
TDK
קיים במלאי: 474
Murata Electronics
Murata Electronics
1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
K105K20X7RF5UK5
מק"ט מוצר של DigiKey
K105K20X7RF5UK5-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K105K20X7RF5UK5
תיאור
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
K105K20X7RF5UK5 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±10%