K105Z20Y5VF5TH5 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 27,122
גיליון נתונים
1 µF -20%, +80% 50V קבלי קרמיקה ‎Y5V (F)‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
K105Z20Y5VF5TH5
מק"ט מוצר של DigiKey
BC1168TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BC1168CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K105Z20Y5VF5TH5
תיאור
CAP CER 1UF 50V Y5V RADIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
K105Z20Y5VF5TH5 דגמים
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
יצרן
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
-20%, +80%