K472J20C0GF63H5H
מק"ט מוצר של DigiKey
56-K472J20C0GF63H5H-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K472J20C0GF63H5H
תיאור
CAP CER 4700PF 50V C0G RADIAL
תיאור מפורט
4700 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
טולרנס
±5%