K472J20C0GH63H5H זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
4700 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Leaded MLCCs for Automotive applications
K472J20C0GH63H5H
מק"ט מוצר של DigiKey
BC3197-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K472J20C0GH63H5H
תיאור
CAP CER 4700PF 100V C0G RADIAL
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
טולרנס
±5%