MAL209626122E3
MAL209626122E3
מק"ט מוצר של DigiKey
4329PHBK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL209626122E3
תיאור
CAP ALUM 1200UF 20% 400V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1200 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - לחיצה - 4 מוליכים ‎82mOhm‎ 5000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
8.55 A @ 10 kHz
אריזה
בתפזורת
עכבה
52 mOhms
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.886‏ אינץ' (22.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 1.575‏ אינץ' (40.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
400 V
סוג ההרכבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
‎82mOhm‎
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - לחיצה - 4 מוליכים
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-85°C