MAL210119223E3
מק"ט מוצר של DigiKey
4586PHBK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL210119223E3
תיאור
CAP ALUM 22000UF 20% 100V SCREW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22000 µF 100 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - הדקי בורג mOhm‏11‏ ב-Hz‏100‏ 15000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
19.24 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
8 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
1.122‏ אינץ' (28.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 2.559‏ אינץ' (65.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
100 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏11‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
15000 שעות ב-85°C