MAL213665392E3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
3900 µF 16 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MAL213665392E3
מק"ט מוצר של DigiKey
MAL213665392E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL213665392E3
תיאור
CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זרם אדווה בתדר נמוך
1.656 A @ 100 Hz
אריזה
בתפזורת
עכבה
25 mOhms
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
16 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C