MAL214665682E3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 471
גיליון נתונים
קיים במלאי: 482
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 487
6800 µF 16 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 6000 שעות ב-125°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MAL214665682E3
מק"ט מוצר של DigiKey
MAL214665682E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL214665682E3
תיאור
CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
יצרן
ערכים נקובים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
2.17 A @ 100 Hz
עכבה
22 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
16 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
6000 שעות ב-125°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C