MAL214831222E3 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 9 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 2200 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 3000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיטוב Polar |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 1.52 A @ 100 Hz |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | עכבה 39 mOhms |
סטטוס החלק פעיל | ריווח מוליכים 0.295 אינץ' (7.50 מ"מ) |
קיבוליות | גודל / מידה קוטר 0.630 אינץ' (16.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | גובה - מקובע (מרבי) 1.319 אינץ' (33.50 מ"מ) |
מתח - נומינלי 50 V | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 3000 שעות ב-105°C | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |