MAL215050221E3
מק"ט מוצר של DigiKey
MAL215050221E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL215050221E3
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 4000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MAL215050221E3 דגמים
יצרן
ערכים נקובים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
474.5 mA @ 100 Hz
עכבה
97 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C