MAL215099001E3
מק"ט מוצר של DigiKey
4396PHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4396PHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4396PHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL215099001E3
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2500 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MAL215099001E3 דגמים
יצרן
ערכים נקובים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
630 mA @ 100 kHz
עכבה
150 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.394‏ אינץ' x‏ רוחב 0.394‏ אינץ' (10.00 מ"מ x‏ 10.00‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2500 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C