MAL215757471E3
מק"ט מוצר של DigiKey
4354PHBK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL215757471E3
תיאור
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 210mOhm 5000 שעות ב-85°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MAL215757471E3 דגמים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
3.64 A @ 10 kHz
אריזה
בתפזורת
עכבה
290 mOhms
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
210mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-85°C