MAL219356681E3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 99
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 243
גיליון נתונים
680 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏150‏ ב-Hz‏100‏ 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MAL219356681E3
מק"ט מוצר של DigiKey
56-MAL219356681E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL219356681E3
תיאור
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP TH
תיאור מפורט
קטגוריה
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
2.82 A @ 100 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
4.23 A @ 10 kHz
עכבה
90 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
400 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏150‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C