MAL219357121E3
מק"ט מוצר של DigiKey
56-MAL219357121E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL219357121E3
תיאור
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP TH
תיאור מפורט
120 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏610‏ ב-Hz‏100‏ 5000 שעות ב-105°C
קטגוריה
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.01 A @ 100 Hz
אריזה
תיבה
זרם אדווה בתדר גבוה
1.515 A @ 10 kHz
עכבה
340 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.866‏ אינץ' (22.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏610‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C