MAL219357391E3
מק"ט מוצר של DigiKey
56-MAL219357391E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL219357391E3
תיאור
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP TH
תיאור מפורט
390 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏230‏ ב-Hz‏100‏ 5000 שעות ב-105°C
קטגוריה
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
2.13 A @ 100 Hz
אריזה
תיבה
זרם אדווה בתדר גבוה
3.195 A @ 10 kHz
עכבה
140 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏230‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C