MAL219361151E3
מק"ט מוצר של DigiKey
56-MAL219361151E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL219361151E3
תיאור
POWER HIGH RIPPLE CURRENT MINIAT
תיאור מפורט
150 µF 600 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏880‏ ב-Hz‏100‏ 5000 שעות ב-105°C
קטגוריה
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.64 A @ 100 Hz
אריזה
תיבה
זרם אדווה בתדר גבוה
2.46 A @ 10 kHz
עכבה
620 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
600 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏880‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C