MAL224665392E3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
3900 µF 16 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-125°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MAL224665392E3
מק"ט מוצר של DigiKey
56-MAL224665392E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL224665392E3
תיאור
CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.75 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.5 A @ 100 kHz
עכבה
24 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
16 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-125°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C