MAL225054682E3
מק"ט מוצר של DigiKey
56-MAL225054682E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL225054682E3
תיאור
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6800 µF 10 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
קטגוריה
ערכים נקובים
זרם אדווה בתדר נמוך
2.196 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.89 A @ 100 kHz
עכבה
19 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.630‏ אינץ' (16.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
10 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C