MAL225913221E3
מק"ט מוצר של DigiKey
56-MAL225913221E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL225913221E3
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 250 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - לחיצה - 3 מוליכים mOhm‏420‏ ב-Hz‏100‏ 3000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
1.45 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.175 A @ 10 kHz
עכבה
240 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.866‏ אינץ' (22.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
250 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏420‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - לחיצה - 3 מוליכים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C