MAL229956681E3
מק"ט מוצר של DigiKey
56-MAL229956681E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL229956681E3
תיאור
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
680 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - לחיצה - 4 מוליכים mOhm‏190‏ ב-Hz‏100‏ 5000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
2.79 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
4.185 A @ 10 kHz
עכבה
140 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.886‏ אינץ' (22.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.575‏ אינץ' (40.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
400 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏190‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - לחיצה - 4 מוליכים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C