MAL229967821E3
מק"ט מוצר של DigiKey
56-MAL229967821E3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL229967821E3
תיאור
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
820 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - לחיצה - 4 מוליכים mOhm‏140‏ ב-Hz‏100‏ 5000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
3.73 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
5.595 A @ 10 kHz
עכבה
100 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.886‏ אינץ' (22.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.575‏ אינץ' (40.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏140‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - לחיצה - 4 מוליכים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C