MBA02040C1001FRP00
מק"ט מוצר של DigiKey
BC1.00KXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BC1.00KXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBA02040C1001FRP00
תיאור
RES 1K OHM 0.4W 1% AXIAL
תיאור מפורט
1 kOhms ±1% 0.4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי מתכת
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C