MBA02040C1004FC100
מק"ט מוצר של DigiKey
BC3448CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BC3448TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBA02040C1004FC100
תיאור
RES 1M OHM 0.4W 1% AXIAL
תיאור מפורט
1 MOhms ±1% 0.4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מתכת
קטגוריה
הספק (Watts)
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C