MBA02040C2001FCT00
מק"ט מוצר של DigiKey
BC3254CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BC3254TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBA02040C2001FCT00
תיאור
RES 2K OHM 0.4W 1% AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 kOhms ±1% 0.4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי מתכת
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
סדרה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C