MBA02040C3901FCT00
מק"ט מוצר של DigiKey
BC3272CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BC3272TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBA02040C3901FCT00
תיאור
RES 3.9K OHM 0.4W 1% AXIAL
תיאור מפורט
3.9 kOhms ±1% 0.4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי מתכת
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C