MBA02040C4700FC100
מק"ט מוצר של DigiKey
BC3515CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BC3515TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBA02040C4700FC100
תיאור
RES 470 OHM 0.4W 1% AXIAL
תיאור מפורט
470 Ohms ±1% 0.4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MBA02040C4700FC100 דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C