MBA02040C4701FRP00
מק"ט מוצר של DigiKey
56-MBA02040C4701FRP00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
56-MBA02040C4701FRP00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBA02040C4701FRP00
תיאור
RES 4.7K OHM 0.4W 1% AXIAL
תיאור מפורט
4.7 kOhms ±1% 0.4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי מתכת
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C