MBA02040C5601FCT00
מק"ט מוצר של DigiKey
BC3283CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BC3283TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBA02040C5601FCT00
תיאור
RES 5.6K OHM 0.4W 1% AXIAL
תיאור מפורט
5.6 kOhms ±1% 0.4W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי מתכת
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C