MBB02070C1002FRP00
מק"ט מוצר של DigiKey
56-MBB02070C1002FRP00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
56-MBB02070C1002FRP00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBB02070C1002FRP00
תיאור
RES 10K OHM 0.6W 1% AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 kOhms ±1% 0.6W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי מתכת
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
סדרה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C