MKP385210200JDI2B0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 8,966
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
WIMA
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MKP385210200JDI2B0
מק"ט מוצר של DigiKey
MKP385210200JDI2B0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MKP385210200JDI2B0
תיאור
CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF קבלי ציפוי 700V ‎2000V (2kV)‎ פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 110°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±5%
סיומת
פיני PC
מתח נקוב - AC
700V
ריווח מוליכים
מתח נקוב - DC
‎2000V (2kV)‎