MKP385368125JIP2T0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
MKP385368125JIP2T0
מק"ט מוצר של DigiKey
MKP385368125JIP2T0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MKP385368125JIP2T0
תיאור
CAP FILM 0.068UF 5% 1.25KVDC RAD
תיאור מפורט
0.068 µF קבלי ציפוי 450V ‎1250V (1.25kV)‎ פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 110°C
אריזה
מגש
גודל / מידה
אורך 1.024‏ אינץ' x‏ רוחב 0.276‏ אינץ' (26.00 מ"מ x‏ 7.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
מתח נקוב - AC
450V
ריווח מוליכים
מתח נקוב - DC
‎1250V (1.25kV)‎