MKP385E2102AKFP2B0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
MKP385E2102AKFP2B0
מק"ט מוצר של DigiKey
56-MKP385E2102AKFP2B0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MKP385E2102AKFP2B0
תיאור
CAP FILM 1000PF 10% 2KVDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF קבלי ציפוי 700V ‎2000V (2kV)‎ פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MKP385E2102AKFP2B0 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.689‏ אינץ' x‏ רוחב 0.276‏ אינץ' (17.50 מ"מ x‏ 7.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.535‏ אינץ' (13.60‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
מתח נקוב - AC
700V
יישומים
Automotive; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
מתח נקוב - DC
‎2000V (2kV)‎
ערכים נקובים
AEC-Q200, Y2
חומר דיאלקטרי
מאפיינים
טמפרטורה גבוהה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
2.626 Ohms