MRS16000C1009FC100
מק"ט מוצר של DigiKey
56-MRS16000C1009FC100CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
56-MRS16000C1009FC100TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MRS16000C1009FC100
תיאור
RES 10 OHM 0.4W 1% AXIAL
תיאור מפורט
10 Ohms ±1% 0.4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מתכת
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C