MRS16000C4700FCT00
מק"ט מוצר של DigiKey
BC3938CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BC3938TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MRS16000C4700FCT00
תיאור
RES 470 OHM 0.4W 1% AXIAL
תיאור מפורט
470 Ohms ±1% 0.4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MRS16000C4700FCT00 דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C