MRS16000C4701FC100
מק"ט מוצר של DigiKey
BC3939CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BC3939TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MRS16000C4701FC100
תיאור
RES 4.7K OHM 0.4W 1% AXIAL
תיאור מפורט
4.7 kOhms ±1% 0.4W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מתכת
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C