NFR0100001009JR500
מק"ט מוצר של DigiKey
PPC10CTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NFR0100001009JR500
תיאור
RES 10 OHM 1W 5% AXIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms ±5% 1W נגדי חור מעבר אקסיאלי חסין בעירה, עם נתיך, בטיחות ציפוי מתכת
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
חסין בעירה, עם נתיך, בטיחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C