VDRS14G035BSE
מק"ט מוצר של DigiKey
BC1442-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VDRS14G035BSE
תיאור
VARISTOR 56V 1KA DISC 16MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
56 V 1 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 16 מ"מ
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
61.6 V
יצרן
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
זרם - נחשול
1 kA
סדרה
אנרגיה
14J
אריזה
בתפזורת
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
4800 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
35 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
45 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח וואריסטור (מינ')
50.4 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 16 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
56 V