VDRUS07M140BKE זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
220 V 1.8 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 7 מ"מ
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VDRUS07M140BKE
מק"ט מוצר של DigiKey
56-VDRUS07M140BKE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VDRUS07M140BKE
תיאור
VARISTOR 220V 1.8KA DISC 7MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
242 V
יצרן
זרם - נחשול
1.8 kA
סדרה
אנרגיה
23J
אריזה
בתפזורת
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
290 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
140 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
180 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח וואריסטור (מינ')
198 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 7 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
220 V