VDRUS07M150BKE זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 188
גיליון נתונים
240 V 1.8 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 7 מ"מ
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VDRUS07M150BKE
מק"ט מוצר של DigiKey
56-VDRUS07M150BKE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VDRUS07M150BKE
תיאור
VARISTOR 240V 1.8KA DISC 7MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
264 V
זרם - נחשול
1.8 kA
סדרה
אנרגיה
25J
קיבוליות @ תדר
270 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
150 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
200 V
מתח וואריסטור (מינ')
216 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 7 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
240 V