VDRUS07M175BKE זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
275 V 1.8 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 7 מ"מ
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VDRUS07M175BKE
מק"ט מוצר של DigiKey
56-VDRUS07M175BKE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VDRUS07M175BKE
תיאור
VARISTOR 275V 1.8KA DISC 7MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
302.5 V
זרם - נחשול
1.8 kA
סדרה
אנרגיה
28J
קיבוליות @ תדר
230 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
175 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
225 V
מתח וואריסטור (מינ')
247.5 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 7 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
275 V