VDRUS07M230BSE זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
360 V 1.8 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 7 מ"מ
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VDRUS07M230BSE
מק"ט מוצר של DigiKey
BC5455-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VDRUS07M230BSE
תיאור
VARISTOR 360V 1.8KA DISC 7MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
396 V
יצרן
זרם - נחשול
1.8 kA
סדרה
אנרגיה
37J
אריזה
בתפזורת
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
170 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
230 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
300 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח וואריסטור (מינ')
324 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 7 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
360 V