VDRUS07M250BKE
מק"ט מוצר של DigiKey
56-VDRUS07M250BKE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VDRUS07M250BKE
תיאור
VARISTOR 360V 1.8KA DISC 7MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
360 V 1.8 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 7 מ"מ
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
396 V
זרם - נחשול
1.8 kA
סדרה
אנרגיה
40J
קיבוליות @ תדר
160 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
250 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
300 V
מתח וואריסטור (מינ')
324 V
מארז‏ / תיבה
דיסק 7 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
360 V